WERMEX

WERMEX

 

Centrum Materiałów Budowlanych WERMEX to skład budowlany znajdujący się w Pajęcznie (woj. łódzkie). Szeroka oferta produktowa pozwala firmie WERMEX w sposób komplekosowy zaopatrzyć każdą budowę. Miła i fachowa obsługa chętnie doradza klientom dbając aby ci otrzymywali najlepsze rozwiązania technologiczne w przystępnej cenie.

wermex_właścicelwermex_skład_1

Zdecydowanym atutem firmy WERMEX jest świetna organizacja w zakresie dostaw materiałów budowlanych, co pozwala na terminową obsługe zarówno dużych firm budowlanych jak i klientów indywidualych. Dodatkowo skład świadczy także usługi transportu towarów nie zakupionych w firmie WERMEX.

Bogate doświadczenie rynkowe, szeroki portfel produktów, doskonała logistyka oraz profesjonalne podejście do klienta stanowią wizytówkę firmy WERMEX.

Więcej informacji o WERMEX na stronie: http://wermex.pl/ oraz na stronie CEMEX PRODOMO: http://www.cx-prodomo.pl/art,wermex
 
Skontakuj się z nami
Oddzwonimy do Państwa do w dogodnym czasie
Skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.
Numer Państwa telefonu zostanie wykorzystany wyłącznie do kontaktu przedstawiciela firmy CEMEX Polska Sp. z o.o. i nie będzie przekazywany dalej.