Doświadczenia z budowy

SZLACHETNE PIĘKNO – wyroby z Cementu BIAŁEGO CEMEX

SZLACHETNE PIĘKNO – wyroby z Cementu BIAŁEGO CEMEX Coraz bardziej popularne staje się wykorzystanie betonu z cementu BIAŁEGO w elementach architektonicznych wewnątrz pomieszczeń w domach i mieszkaniach oraz elewacjach na zewnątrz budynków. Przestały już dziwić nowoczesne blaty kuchenne, stoły, krzesła, wanny, umywalki czy okładziny ścienne wykonane z betonu. W ogrodach i parkach zagościła już szlachetna kostka, betonowe ławki, donice czy grille z białego i barwionego betonu.

Nowy produkt w ofercie CEMEX – Beton B20

Nowy produkt w ofercie CEMEX – Beton B20 Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, CEMEX wprowadza nowy produkt w biznesie chemii budowlanej – „Beton B20”. Jest to sucha mieszanka betonowa, gotowa do użycia bezpośrednio po zarobieniu wodą. Stanowi alternatywę dla betonów i posadzek wykonywanych metodą tradycyjną (na budowie).

Szlachetne piękno BIAŁEGO cementu w roli głównej

Szlachetne piękno BIAŁEGO cementu w roli głównej Cement portlandzki BIAŁY CEM I 52.5R, produkowany jest w naszym zakładzie w Gdyni na bazie klinkieru wypalonego w cementowi CEMEX w hiszpańskim Bunol. Obejrzyj film: CEMEX Polska - CEMENT BIAŁY - Produkcja i kierunki zastosowań, z którego dowiesz się jak powstaje i jakie jest jego zastosowanie.

Czy wiesz jak skutecznie zarządzać budową?

Czy wiesz jak skutecznie zarządzać budową? Wielu inwestorów rozpoczynających swoją przygodę z budową własnego domu zadaje sobie pytanie w jaki sposób poprowadzić budowę, aby przebiegła ona zgodnie z oczekiwaniami dot. jakości, terminu realizacji i kosztów. Bazując na wieloletnich doświadczeniach dostawcy materiałów budowlanych, generalnego wykonawcy i doradcy w zarządzaniu projektami budowlanymi możemy wskazać kilka istotnych obszarów na które inwestor powinien zwrócić uwagę

Dom energooszczędny – mądra inwestycja, która się opłaca

Dom energooszczędny – mądra inwestycja, która się opłaca Budownictwo energooszczędne zdobywa coraz większą rzeszę zwolenników w Polsce. Dzieje się tak za sprawą wielu walorów użytkowych budynków energooszczędnych oraz ich niskiego kosztu utrzymania. Szczególnie aspekt oszczędności (przy rosnących kosztach energii elektrycznej, gazu i węgla) przykuwa uwagę inwestorów, stawiających nierzadko na zrównoważone budownictwo i ochronę środowiska.
Skontakuj się z nami
Oddzwonimy do Państwa do w dogodnym czasie
Skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.
Numer Państwa telefonu zostanie wykorzystany wyłącznie do kontaktu przedstawiciela firmy CEMEX Polska Sp. z o.o. i nie będzie przekazywany dalej.